Nejlepší kvalita čerstvého masa začíná již v chovu a původu zvířat.Veškerá výroba je soustředěna v našich provozech pod naší kontrolou a rovněž pod přísnou veterinární kontrolou, kterou zajišťuje krajská veterinární správa prostřednictvím svých pracovišť. Vše podléhá přesné registraci, proto můžeme naše výrobky prodávat i v zemích EU. Kvalitně zpracované produkty dodávají Vašim zvířecím přátelům energii, složky důležité pro růst, obnovu a reprodukci organismu.

I ty nejmlsnější jazýčky nalákáme na široký výběr a mimořádnou kvalitu, nenasyty překvapíme velice příznivou cenou. Naše pochutiny lze rozdělit na zmrazené, vařené a sušené, přičemž původ masa je vždy lokální a čerstvý. Naše salámky jsou zcela jedinečné svým složením a výživovou kvalitou. Skladují se při pokojové teplotě, jsou jen z masa bez přidané chemie, konzervantů a ostatních náhražek. Můžeme zodpovědně říci „vařený BARF“.

Sušené pamlsky jsou také bez chemie, konzervantů, 100 % přírodní pamlsky. Přirozené, chutné, výživné – prostě „sušený BARF“.

Produkty nevznikají pouze pod českou značkou, ale dbáme na dodavatelský řetězec. Proto také využíváme osobní vztahy v západočeském regionu. V našich produktech naleznete kuřecí maso z Klatov, hovězí a vepřové maso z Blovic, ovesné vločky z mlýna v šumavských kopcích a těstoviny jsou z naší vlastní výroby v Přešticích.

Detaily se coby výrobce netajíme, rádi poskytneme více informací a odpovědí na Vaše případné dotazy v oblasti výživy, zdraví i chovu Vašich miláčků.