NABÍZÍME:
– Nástup ihned
– Zázemí stabilní společnosti
– Zaškolení v oboru
– Atraktivní ohodnocení dle pracovních výsledků
– Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, možnost nákupu vlastních
produktů za zvýhodněné ceny, příspěvek na pojištění)

Firma Vetamix s.r.o. hledá do svých provozoven nové zaměstnance na tyto pracovní pozice:

  • Pracoviště: Dolany 42, 339 01 Klatovy
    Dělník/ce
    – Jednosměnný provoz
    – plný nebo zkrácený úvazek
    – vzdělání: nižší střední odborné
  • Údržbář
    – Jednosměnný provoz, plný úvazek
    – Vzdělání: střední odborné (vyučen)
  • Skladník/ce
    – Vzdělání: ÚSO s maturitou
    – Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru vítána, oprávnění na VZV výhodou
  • Řidič/ka na sk.“B“
    – Požadavky: řidič/ka na skupinu „B“, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny „C“ výhodou
  • Pracoviště: Hradišťský Újezd 20, 336 01 Blovice
    Operátor call centra
    – Jednosměnný provoz, plný nebo zkrácený úvazek
    – Vzdělání: střední škola
    – Možnost DPP
    – Náplň práce: komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací, obchodní kampaně
    – Požadujeme: základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, praxe vítána
  • Pracoviště: Brdlíkova 287/1d, 150 00 Praha – Motol
    – Požadujeme: základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, praxe a komunikace ve slovenském jazyce vítána
Zaujala vás pozice u nás ve firmě? Kontaktujte nás na tel. č.: 720 999 888